معرفی سایت‌های کاریابی کشور ترکیه

no responses
0
Arkatr-com-code-Blog1-(1-1)

از آنجا که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هموطنان عزیزمان برای مهاجرت، یافتن شغل مناسب در کشور مقصد است در این مطلب قصد داریم به معرفی سایت‌های کاریابی کشور ترکیه بپردازیم.

کسانی که برای اولین بار دنبال کار میگردند، اولین محلی که به ذهنشان می رسد، سایت (www.iskur.gov.tr) است. این سایت که یک سایت دولتی هست، به اندازه رقبای خود فرصت‌های کاری ارائه نمی‌دهد. ولی با این‌حال هر شهروند ترک جویای کار، حتما در این سایت عضو شده‌است.

معروف‌ترین سایت‌های کاریابی کشور ترکیه:

بدون شک معروف‌ترین سایت کاریابی ترکیه (www.kariyer.net) است. در این سایت، شما برای نوشتن یک رزومه (CV) خوب و قوی هدایت می‌شوید، همچنین مصاحبه با افراد معروف، داستان موفقیت هایشان و همچنین رقابت‌های مختلف را می‌توانید در این سایت پیدا کنید.
(www.eleman.net) یکی از سایت‌های کاریابی ترکیه برای کسانی است که به دنبال کارمند هستند. این وبسایت که در حال توسعه می‌باشد بیشتر، اصناف و کسب و کارهای کوچک را مورد هدف قرار داده است. تامین نیروی کار ساده برای کسب و کار کوچک، کارگاه‌ها و اصناف.
بعد از عضویت در سایت (www.xing.com) شما به جای افزایش فالور،برای کسب و کار خود استراژی چیده و تلاش می‌کنید. شما می توانید اعضاء شرکتی که می‌خواهید کار کنید تا آنها به شما توصیه دهند و سفارش شما را بکنند.
برای کسانی که به دنبال شغل جدید هستند یکی از سایت‌های کاریابی ترکیه که از سایت‌های قدیمی در این زمینه است (www.yenibiris.com) نام دارد. برا اساس شهر، بر اساس رشته تحصیلی و سایر فیلدها هم کارفرما هم کارجو می‌تواند به راحتی به آگهی مورد نظر دست پیدا کند.

لیست تعداد دیگری از سایت‌های کاریابی در ترکیه:

در لیست زیر به معرفی دیگر سایت‌های کاریابی کشور ترکیه می‌پردازیم:

ELEMANONLINE.COM.TR
SECRETCV.COM
LINKEDIN.COM/TR
EASYEXPAT.COM
EXPAT.COM
TEACHAWAY.COM

جهت مشاوره برای معرفی بهترین پروژه‌ها در هر منطقه از استانبول با مشاوران ما در تماس باشید.

00905348861236

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×