چرا الان زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه است؟

no responses
0
pic5.jpg

آیا زمان مناسبی برای خرید ملک در ترکیه انتخاب کرده ام؟

ممکن است این موضوع ذهنتان را درگیر کرده باشد که چه زمانی برای خرید ملک در ترکیه مناسب است ،یا نگرانی از دست دادن سرمایه تان و یا بخشی از آن آزارتان دهد. با توجه به شرایط کنونی ایران خرید ملک در ترکیه  میتواند سرمایه گذاری مطمئن تری باشد.

شاید این سوال برایتان پیش آید که چرا ترکیه؟ اولین دلیل از دیدگاه من نزدیک بودن این کشور به کشور عزیزمان و همچنین مشترکات فرهنگی میتواند یکی از دلایل انتخابتان باشد. دومین دلیل این است که ترکیه اقتصادی پویا و رو به رشد دارد و دلیل سوم تورمی است که متاسفانه در ایران هست مثلا شما خانه میخرید و یکدفعه سیصد درصد سود میکنید ،این سیصد درصد سود نیست در واقع تورم است چرا که به همان مقدار بقیه مسایل مورد نیاز هم گران شده ولی در ترکیه خوشبختانه اینطور نیست و سود و تورم مشخص است.

حفظ سرمایه

موضوع دیگر اینکه ترجیح میدهید افزایش سرمایه شما به تومان باشد یا به دلار و یورو ،قطعا راه دوم انتخاب هوشمندانه تری است.تا سال گذشته اگر یک سرمایه گذار خارجی مایل به دریافت پاسپورت ترکیه بود باید ملکی به مبلغ بالای یک میلیون دلار میخرید تا موفق به دریافت شهروندی ترکیه بشود اما در حال حاضر کشور ترکیه رقم این سرمایه گذاری را به طور چشمگیری کاهش داده است.

این فرصت خوبی برای سرمایه گذاران خارجی است که بجای یک میلیون دلار میتوانند با مبلغ دویست و پنجاه هزار دلار سرمایه پاسپورت ترکیه را دریافت کنند. بنابراین با قطعیت میتوان گفت برای کسانی که به دنبال اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری هستند بهترین و مناسب ترین زمان است. در ترکیه در حال حاضر صنعت ساخت و ساز بسیار رشد کرده و در شهرهایی که مورد علاقه ی سرمایه گذاران هست پروژه های لوکس و بزرگ در حال اجرا می باشد در نتیجه اگر مایل به خرید ملک در ترکیه هستیدبه دلیل رقابتی که در بازار برقرار  است، هم قدرت انتخاب بیشتر و هم قیمت مناسب تری در دسترس شما خواهد بود.

جهت مشاوره از طریق شماره های زیر با متخصصین آرکا در تماس باشید

00905386875021
00905312376152
00905464656004

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *