اخذ اقامت در ترکیه

انواع اقامت در ترکیه:

اقامت سرمایه گذاری:

شما تا هر سقف خریدی از 150هزار لیر به بالا می توانید این نوع اقامت را از طریق وکلای مجرب شرکت بزرگ آرکا اخذ کنید و تا زمانی که سند مالکیت بنام شما باقی باشد این اقامت تمدید خواهد شد.

اقامت از طریق خرید ملک: شما میتوانید با خرید و مالکیت یک سوئیت به مبلغ حداقل 150هزار لیر، از طریق وکلای گروه آرکا اقامت سرمایه گذاری را در کشور ترکیه و شهر استانبول اخذ نمایید. شروع قیمت های ما در آپارتمانهای یک خوابه 250هزار لیر می‌باشد که پروسه کاری جهت خرید شما از سه روز تا یک هفته زمان خواهد برد. سند مالکیت بنام شما انتقال قطعی خواهد یافت و پروسه اخذ اقامت شما آغاز و در نهایت بین 45 روز تا 3 ماه کارت اقامت تحویل شما خواهد شد. باید توجه داشت که این اقامت تا زمانی که سند مالکیت ملک ارائه شده بنام شما است معتبر بوده و سالیانه توسط دولت ترکیه تمدید خواهد شد.شما میتوانید با حداقل سرمایه گذاری اقامت خود را اخذ و واحد خریداری شده را با عقد قرارداد اجاره واگذار و واحد مورد انتخاب خود را اجاره کنید. این روش برای کسانی توصیه می‌شود که قصد سرمایه گذاری کمتری را در شهر استانبول دارند.باید توجه داشت که اخذ اقامت از طریق خرید املاک نه تنها در ترکیه بلکه در تمامی کشورهای دنیا مطمئن ترین راه دست یابی به اقامت آن کشور خواهد بود.

 

اقامت توریستی:

این نوع اقامت از طریق عقد قرارداد اجاره و یا ثبت شرکت برای شما میسر خواهد بود اما روی قرارداد اجاره هیچ تضمینی در تمدید برای سال های آینده وجود ندارد ولی بر روی ثبت شرکت معتبرتر خواهد بود. هزینه این اقامت توسط گروه ما 15هزار لیر خواهد بود

 

اقامت دائم یا کسب حق شهروندی:

این نوع را تابعیت میگویند و با خرید و سرمایه گذاری 250هزار دلار و‌ پس از مراحل کارشناسی رسمی توسط وکلای ترک مجرب ما برای شما در مدت 3 الی 4ماه اخذ می گردد.

 

اقامت از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در ترکیه:

اقامت از طریق ثبت شرکت یک پروسه کاملا تخصصی ست ، طبق قانون مصوب فوریه 2012 کلیه اتباع خارجی می‌توانند با ثبت شرکت و ایجاد کار و کارآفرینی اقدام به اخذ اقامت کنند، که این موضوع با داشتن اقامت کاری متفاوت است.

 

 

مزایای اخذ اقامت ترکیه

افتتاح حساب بانکی:

طبق قوانین بانکی و با توجه به سخت گیری های افتتاح حساب برای اشخاص ایرانی ،کشور ترکیه فقط به دارندگان سند مالکیت حساب معتبر بانکی اعطا می‌کند .گروه ما با توجه به این موضوع پس از خرید ملک مورد نظر شما اقدام به افتتاح حساب بانکی معتبر بنام شما می نماید که این حساب بلافاصله فعال و کارت بانکی خود را دریافت خواهید کرد

این سرویس فقط در صورت خرید از طریق کمپانی ما (آرکا) میسر و رایگان خواهد بود .

به تبلیغات در خصوص صرفا افتتاح حساب بانکی توجه نکنید ،زیرا بانک در هر کشوری تا زمانی که اقامت شما اخذ نگردد اعتباری به حساب افتتاح شده شما قائل نخواهد بود ودر مدت کوتاهی حساب بدون پشتوانه (اقامت ) مسدود و شما دچار چالش خواهید شد.

 

بسیاری از دوستان تمایل دارند پیرو خرید واحد مسکونی و یا سرمایه گذاری خود سپرده بانکی نیز با دریافت بهره داشته باشند. سود سپرده بانکی در بانک زراعت ترکیه بر مبنای تورم ترکیه محاسبه میگردد  و برای لیر 21.5% سالیانه است. بعنوان مثال برای هر یکصد هزار لیر پس از کسر مالیات 1753 لیر پرداخت میگردد توجه داشته باشید معمولا واریز سود در ترکیه بین 30تا 35روز می‌باشد. چنانچه شما زودتر از تاریخ سررسید خود قصد بستن سپرده خود را داشته باشید قطعا ضرر و زیان شما توسط بانک محاسبه و از اصل سپرده تان کسر خواهد شد. حساب افتتاح شده توسط گروه آرکا برای شما حساب سرمایه گذاری در شعب معتبر خواهد بود که بصورت لیر، دلار و یورو افتتاح می‌شود و شما میتوانید از صرافی های معتبر از هر نقطه از دنیا وجوه خود را بصورت حواله  به حسابتان ارسال نمایید. موبایل بانک فعال به شما توسط بانک تحویل و‌نصب میگردد و کلیه قبوض و پرداختی های خود را میتوانید بصورت اتوماتیک تعریف و انجام دهید.

برای دریافت مشاوره از طریق چت آنلاین واتسپ (آیکون واتسپ گوشه سمت چپ-پایین) یا شماره واتس اپ زیر با ما در ارتباط باشید:

00905373213320

فرم درخواست مشاوره :
1-arka-logo-asaran-98-08
شرکت بین المللی آرکا
×