اخذ شهروندی ترکیه

‌‎طبق قانونی که در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۸ تصویب شده است با خرید ملک با ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار زن و شوهر و تمامی فرزندان زیر ۱۸ سال میتوانند بدون هیچ قید و شرطی پاسپورت دریافت کنند.
‌‎جهت دریافت پاسپورت تنها کافیست ارزش ملکی که خریداری میکنید حداقل ۲۵۰ هزار دلار باشد اما باید توجه کنید که ملاک تصمیم گیری گزارش رسمی ارزیابی ملک است.
‌‎در حالت عادی باید کل این مبلغ را بصورت نقدی برای خرید یک یا چند ملک پرداخت کنید.

این امکان ١٠٠٪؜ اجرایی است مگر در مواردیکه فرد متقاضی از جانب اینترپل تحت تعقیب باشد.

برای مشاوره می توانید از طریق چت آنلاین یا شماره واتس اپ زیر با ما در ارتباط باشید:

00905348861236

«بهترین راه اخذ شهروندی ترکیه و یا اخذ پاسپورت ترکیه چیست؟»

 

با توجه به استقبال روزافزون مشتریان و علاقمندان به خرید ملک در ترکیه با قیمت بالای 250.000 دلار و اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک، سوالات بسیار زیادی در ارتباط با روند خرید از گروه ما پرسیده میشود .

به همین دلیل در این بخش از روند دریافت شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه را با جزییات و قدم به قدم برای شما شرح میدهیم .

مراحل به شکل زیر خواهد بود :

اولین مرحله کار با انتخاب ملک مورد نظر شروع میشود. توجه داشته باشید که ملک خریداری شده باید از شرکت و یا صاحب ملک که شهروند ترک باشند خریداری شود. بر اساس قوانین اولیه در این بخش، واریز پول میبایست مستقیماٌ از حساب سرمایه گذار در خارج از ترکیه به حساب فروشنده در داخل ترکیه واریز گردد. اگر با توجه به شرایط خاص برخی از کشورها مانند ایران که امکان واریز پول با این شرایط وجود ندارد، تبصره قائل شدند. مطابق با این تبصره این شهروندان میتوانند پول را از طریق صرافی ها به حساب خود در ترکیه واریز کنند و سپس از حساب خود در داخل ترکیه به حساب بانکی فروشنده ملک واریز کنند. معمولاٌ برای بازکردن حساب نیاز به اقامت ترکیه دارید اما وکیل میتواند در باز کردن حساب بانکی بدون نیاز به داشتن اقامت به شما کمک کند.

 

قبل از اینکه سند ملک خود را تحویل بگیرید، حتماٌ کارشناس رسمی دولت باید ملک شما را کارشناسی کند و رقم کارشناسی خود را مشخص کند. این بخش از پروسه بسیار اهمیت دارد چون مبلغی که ملک کارشناسی می شود میبایست بسیار نزدیک به رقم خرید شما و بالای 250٫000 دلار باشد و در این مرحله نیز حضور وکیل بسیار مورد نیاز است واین در تخصص ماست.

 

در زمان به نام شدن سند وکیل بر پروسه رهن گذاشتن روی سند ملک نظارت می کند تا به درستی انجام شود و رهن سه ساله برای اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک روی ملک شما گذاشته شود. پس از اتمام پروسه به نام شدن سند، مدارک شما توسط وکیل به آنکارا ارسال میگردد تا پروسه شروع شود .

پس از آن همراه با وکیل به اتاق تجاری منطقه مربوط مراجعه می کنید و در بخش مربوط به سرمایه گذاران خارجی، مصاحبه می شوید و کارت های اقامت مخصوص سرمایه گذاران را دریافت می کنید. روی این کارت ها اقامت مربوط به سرمایه گذاران ذکر شده است. پس از آن مابقی مدارک شما از جمله ترجمه های مربوط به مدارک شما توسط وکیل تکمیل شده، پس از حدود 3 تا 4ماه کارت مربوط به شهروندی شما از اداره نفوس ترکیه دریافت میشود و شما دیگر یک شهروند ترک خواهید بود.

obtaining-turkish-citizenship

مدارک مورد نیاز جهت اخذ حق شهروندی ترکیه

 

شناسنامه (برگه تولد) ترجمه رسمی، تایید دادگستری،تایید وزارت امورخارجه،تایید سفارت ترکیه (کلیه این موارد توسط دالترجمه معتبر در ایران انجام خواهد شد)

ترجمه سند ازدواج با تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه و تایید سفارت ترکیه

اصل پاسپورت ها و شناسنامه ها و سند ازدواج

6 قطعه عکس برای هر نفر

فیش واریزی به حساب شرکت سازنده بصورت مستقیم ( منظور همان مبلغ سرمایه گذاری می باشد)

سند ملک به مبلغ 250 هزار دلار

وکاتنامه کاری به وکیل ترک جهت اقدام

برگه کارشناسی ارزش ملک

مدت زمان اخذ شهروندی ترکیه

مدت زمان اخذ شهروندی بین سه ماه الی چهار ماه می‌ باشد. مراحل بدین شرح است:

عقد قرارداد با وکیل

سه الی چهار هفته بعد تاییدیه اخذ می‌شود.

یک ماه بعد کارت اقامت سرمایه گذاری اخذ می گردد.

پس از دریافت کارت بمدت حداکثر دو ماه کارت شهروندی و پاسپورت به آدرس اعلام شده شما ارسال خواهد شد.

رتبه پاسپورت ترکیه

کشور ترکیه بعنوان یک کشور قدرتمند در صنعت و توریسم در ردیف سی ونهمین کشور ارزش پاسپورت جهان است. دارندگان پاسپورت ترکیه می‌توانند به 115کشور جهان بدون ویزا و یا اخذ ویزا در فرودگاه مقصد سفر کنند از جمله قطر و کشورهای امریکایی جنوبی. برای 44 کشور در فرودگاه مقصد ویزا صادر میگردد. فعالیت تجاری با اخذ پاسپورت ترکیه بسیار آسان و دارای مزایای تجاری زیادی در سرتاسر جهان است. صنعت لباس، مواد غذایی، پوشاک و صنایع لوازم خانگی برای خود در جهان اقتصاد حرف‌هایی برای گفتن دارند. شما می توانید پس از اخذ پاسپورت از طریق وکلای گروه آرکا نمایندگی های مورد علاقه خود را اخذ و تجارت پر سود خود را آغاز کنید.

برای دریافت مشاوره از طریق چت آنلاین واتسپ (آیکون واتسپ گوشه سمت چپ-پایین) یا شماره واتس اپ زیر با ما در ارتباط باشید:

00905373213320

فرم درخواست مشاوره :
1-arka-logo-asaran-98-08
شرکت بین المللی آرکا
×