طرح ویژه دریافت شهروندی ترکیه به صورت اقساطی

طرح ویژه دریافت پاسپورت ترکیه و حق شهروندی ترکیه به صورت اقساطی

 

برای اخذ شهروندی کشور ترکیه متقاضی باید به صورت نقدی حداقل مبلغ ۲۵۰ هزار دلار در قالب خرید یک یا چند ملک سرمایه گذاری کند.

شما میتوانید بجای پرداخت ۲۵۰ هزار دلار تنهابا مبلغ ۱۳۰ هزار دلار نقد و مابقی در طی پنج سال به صورت اقساط بدون سود از این طرح بهره مند شوید.

مزایای ویژه این طرح به این صورت است که شما سه واحد آپارتمان با سند قطعی دریافت میکنید. میتوانید واحد های خریداری شده را اجاره دهید و از سود آن قسط ها را پرداخت کنید ،این ملک ها از نظر سرمایه گذاری دارای ارزش افزوده میباشند.
و در نهایت به واسطه آنها پاسپورت خود و اعضای خانواده را دریافت خواهید کرد.

دفتر مرکزی گروه ما در استانبول و منطقه اروپایی اسنیورت و در ساختمان سیتی سنتر واقع شده است که تمامی ادارات مهم اعم از شهرداری، نفوس، اداره تاپو (ثبت اسناد و املاک ) در ساختمان گروه ما می‌باشد که تمامی کارهای اداری شما در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

تمامی پروژه های ما و یا طرف قرارداد ما آماده تحویل و انتقال سند می‌باشد و در صورت تایید و تسویه حساب شما با هر شرایطی ظرف مدت حداکثر یک هفته کلیه مراحل شما انجام خواهد شد.

و اقامت و تابعیت شما طبق زمان بندی های مرتبط به خود اخذ میگردد.

شما از زمانی که از طریق ما اقدام به خرید میکنید جزئی از خانواده بزرگ آرکا خواهید بود.

منشور مدیریت شرکت تنها بر پایه دو اصل استوار ست اول صداقت و شفاف سازی در عمل جهت تامین آرامش شما و دوم رضایت شما از نحوه ارائه خدمات ما. شما براحتی با مدیریت محترم در تماس خواهید بود و نظرات شما می‌تواند راهگشای روزهای پیش رو در آینده کاری ما باشد.

آپارتمان خود را انتخاب کنید:

برای مشاوره می توانید از طریق چت آنلاین یا شماره واتس اپ زیر با ما در ارتباط باشید:

00905312376152

فرم درخواست مشاوره :
reza-ghogha-agent-profile3
رضا غوغا
  • مشاور ارشد حوزه املاک