طرح ویژه اخذ شهروندی ترکیه با خرید اقساطی ملک

طرح ویژه اخذ شهروندی ترکیه و دریافت پاسپورت از طریق خرید آپارتمان به صورت اقساطی

 

برای اخذ شهروندی کشور ترکیه متقاضی باید به صورت نقدی حداقل مبلغ ۲۵۰ هزار دلار در قالب خرید یک یا چند ملک سرمایه گذاری کند.

اما شما می توانید بجای پرداخت ۲۵۰ هزار دلار، تنها با مبلغ ۱۳۰ هزار دلار نقد و مابقی در طی پنج سال به صورت اقساط بدون سود از این طرح بهره مند شوید.

مزایای ویژه این طرح به این صورت است که شما سه واحد آپارتمان با سند قطعی دریافت میکنید. میتوانید واحد های خریداری شده را اجاره دهید و از سود آن قسط ها را پرداخت کنید ،این ملک ها از نظر سرمایه گذاری دارای ارزش افزوده میباشند.
و در نهایت به واسطه آنها پاسپورت خود و اعضای خانواده را دریافت خواهید کرد.

دفتر مرکزی شرکت بین المللی آرکا در ساختمان تجارت جهانی استانبول واقع شده است، که همانطور که از نام آن پیداست، محل تمرکز دفاتر مرکزی ادارات مهم و بانک‌های ترکیه است. ساختمان شهرداری به فاصله کوتاهی از این مجموعه قرار دارد و تمامی امور اداری در. کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌شود.

تمامی پروژه های ما و یا طرف قرارداد ما آماده تحویل و انتقال سند می‌باشند و در صورت تایید و تسویه حساب شما با هر شرایطی ظرف مدت حداکثر یک هفته کلیه مراحل کاری انجام خواهد شد.

و اقامت و تابعیت شما طبق زمان بندی های مرتبط به خود اخذ میگردد.

شما از زمانی که از طریق ما اقدام به خرید میکنید جزئی از خانواده بزرگ آرکا خواهید بود.

منشور مدیریت شرکت تنها بر پایه دو اصل استوار ست اول صداقت و شفاف سازی در عمل جهت تامین آرامش شما و دوم رضایت شما از نحوه ارائه خدمات ما. شما براحتی با مدیریت محترم در تماس خواهید بود و نظرات شما می‌تواند راهگشای روزهای پیش رو در آینده کاری ما باشد.

برای دریافت مشاوره از طریق چت آنلاین واتسپ (آیکون واتسپ گوشه سمت چپ-پایین) یا شماره واتس اپ زیر با ما در ارتباط باشید:

00905348861236

فرم درخواست مشاوره :
1-arka-logo-asaran-98-08
شرکت بین المللی آرکا
×