درباره شرکت بین المللی آرکا

درباره شرکت آرکا بیشتر بدانید

منشور مدیریت شرکت ما، تنها بر پایه دو اصل استوار ست اول صداقت و شفاف سازی جهت تامین آرامش شما و دوم رضایت شما از نحوه ارائه خدمات ما. شما براحتی با مدیریت در تماس خواهید بود.

ما چرا قابل اعتماد هستیم؟

یکی از دلایلی که مشریان گرامی به تیم ما اعتمادمی کنند رضایت کسانی است که این پروسه را پشت سر گذاشته اند، ما تا مرحله نهایی و حتی بعد از انتقال سند همراه شما و همواره پاسخگو هستیم.

پاسخگویی به نیاز مشتریان

ما در شرکت آرکا، شنونده و بیننده‌ی همکاران و مشتریان خود هستیم تا مطمئن شویم کوچک‌ترین خواسته‌های آن‌ها بی‌جواب نمانده است. همکاران ما همیشه آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشند.

خدمات ما

متخصصین شرکت آرکا با کادری مجرب و دلسوز به شما در خرید ملک،  اخذ شهروندی، مهاجرت و ثبت شرکت کمک می‌کند، کافی است درخواست های خود را به ما بگویید و در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخ صحیح برسید.

تجربیات ما

شرکت بین المللی آرکا ترکیه مفتخر است، با سال ها تجربه درخشان در زمینه ارائه خدمات خرید ملک، اقامت، اخذ شهروندی و مهاجرت به ترکیه، همواره مشاور و راهنمای مورد اطمینان متقاضیان خرید ملک در ترکیه باشد.

با مشاوران ما بیشتر آشنا شوید

مشاوران ما مسئولیت پذیر و با تجربه هستند و به اصول حرفه ای واخلاقی پایبند هستند

گندم محبی

مشاور ارشد حوزه املاک
  گندم محبی هستم متولد تهران، فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی و برق صنعتی با 14 سال ...

یحیی گیلانی فر

مشاور ارشد حوزه املاک
  یحیی گیلانی فرهستم متولد مشهد، دانش‌آموخته رشته مدیریت بازرگانی،   با ۱۵ سال سابقه ...

امیر بصیر

مشاور ارشد حوزه املاک
  امیر بصیر هستم رشته تحصیلی مدیریت بازرگانی، با سابقه ۱۲ سال فروش تاپ ترین برج های ا ...

نظر مشتریان ما

مشاورین ما به تجربه صدها پروژه موفق به خانواده های ایرانی و غیر ایرانی کمک می کنند تا در ترکیه و قبرس صاحب خانه شوند و از شهروندی یا اقامت موقت و دائم استفاده کنند.

من با کمک آرکا ملک اقساطی در ترکیه خریدم آقای غوغا بسیار پیگیر و دلسوزانه با بنده همکاری کردند و همچنان با من در ارتباط هستند به نظرم همراهی و صبوری تا مرحله انتقال سند نقطه قوت این مجموعه است امیدوارم هر روز موفق تر باشند.
مسعود پیراهن سیاه, خریدار آپارتمان
به نظرم یکی از مهمترین ویژگی شرکت بین المللی آرکا همراهی دلسوزانه تا رسیدن به نتیجه هست و به خاطر مهارت، دانش و تجربه تیم شما بود که من بدون هیچ مشکلی اقامت دائم گرفتم و قطعا مجموعه شما رو به دوستام معرفی می کنم.
خانم رویا سلیمانی, خریدار آپارتمان
وقتی قصد مهاجرت داریم از مسائل زیادی بی اطلاع هستیم و به نظرم تو این مسیر نیاز به تجربیات گروه های متخصص داریم ، شرکت آرکا کمک های زیادی به من کردند و گزینه هایی که به شرایط من نزدیکتر بود صادقانه پیش روی من گذاشتند.
رایان برزو, خریدار آپارتمان

پرسش‌های متداول

سولات پرتکرار در خصوص ترکیه و قبرس

در شهرهای بزرگی نظیر آنتالیا و بدروم مدارس ترک زبان مدرن تری هم وجود دارد که هم بصورت دولتی و هم بصورت خصوصی می باشند

مدارس دولتی از نظر سیستم آموزشی در رتبه بالاتری قرار دارند و تنها مشکل موجود در این مدارس این است که والدین در رابطه با تکلیف بچه ها باید پیگیر باشند.

به طور کلی میزان هزینه های زندگی در ترکیه تا حد بسیاری بستگی به شیوه زندگی هر فرد دارد اما از 400 تا 500 دلار و به صورت ماهانه متغیر است که این هزینه مواردی نظیر: خوابگاه ، هزینه خرید کتاب ، جزوات و مواد غذایی را شامل می شود.

 بله شما می‌توانید تنها با پرداخت 50% از مبلغ کل آپارتمان، از تسهیلات 6 میلیارد تومانی به صورت پرداخت با اقساط 5 ساله بدون بهره استفاده نمایید. 

برای اقامت دائم در ترکیه  متقاضی باید مبلغ ۲۵۰ هزار لیر سرمایه گذاری کند از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت  تا بتواند اقامت دائم داشته باشد.

اگر قصد دارید که یک سال در ترکیه اقامت کنید و قصد کار یا تحصیل را ندارید با اجاره‌ی یک خانه‌ی مسکونی و تایید مدرک آن توسط دفاتر مشاور املاک به توریست‌ها ، اجازه‌ی اقامت تا یک سال داده می‌شود.

هزینه اقامت برای افراد بالای ۱۸سال ۳۸۰دلار و زیر ۱۸سال ۳۲۰دلار هست.

آمار عملکرد ما

شرکت بین المللی آرکا مفتخر است، با سال ها تجربه در ارائه خدمات خرید ملک، اقامت، اخذ شهروندی و مهاجرت به ترکیه و قبرس، همواره مشاور مورد اطمینان متقاضیان محترم باشد.

تعداد پرونده های مهاجرت
1
تعداد آپارتمان‌های خریداری شده توسط تیم ما
1
تعداد اخذ شهروندی توسط آرکا
1

به جمع مشتریان ما بپیوندید

لطفاً فرم مشاوره را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

مقایسه پروژه‌ها