Your search results

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت در ترکیه

سرمایه گذاری از طریق مشارکت در ساخت، یکی از پر سود ترین گزینه های پیش‌روی شما می باشد. چنانچه قصد سرمایه گذاری کلان در پروژه های آتی شرکت‌های معتبر را دارید، می‌توانید حداقل تضمین 100% سودآوری را تجربه کنید و واحدهای پیش خرید شده با 100% افزایش قیمت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تضمین سرمایه گذاری شما، انتقال سند مالکیت قطعی واحد در ابتدای قرارداد به نام شما می باشد. طبق قوانین ترکیه پروژه های معتبر در زمان شروع عملیات ساخت سند قطعی و تک برگی واحدهای خود را آماده انتقال می‌نمایند که سرمایه گذاری شما را تضمین کنند و با توجه به شرایط و توافقات می‌توان گزینه پرداخت ها را تا زمان تحویل مدیریت کرد.

استانبول به دلیل رشد روزافزون تجارت و اقتصاد، تنها شهر پیشنهادی ما به شما می باشد و با توجه به افتتاح چندین پروژه استراتژیک دولتی از جمله بسفر 2 در قسمت اروپایی، دولت خود حداقل 50 % افزایش قیمت واحد های مسکونی را در این منطقه پیش بینی کرده است.

شما پس از پرداخت مبلغ سرمایه گذاری و اخذ سند مالکیت می توانید از طریق وکلای ما اقامت سرمایه گذاری خود را دریافت و در طول این مدت با اقامت رایگان در ترکیه زندگی کنید.

برای مشاوره می توانید از طریق چت آنلاین یا شماره واتس اپ زیر با ما در ارتباط باشید

00905348861236

نظرات مشتریان

رایان برزو
خریدار آپارتمان
وقتی قصد مهاجرت داریم از مسائل زیادی بی اطلاع هستیم و به نظرم تو این مسیر نیاز به تجربیات گروه های متخصص داریم ، شرکت آرکا کمک های زیادی به من کردند و گزینه هایی که به شرایط من نزدیکتر بود صادقانه پیش روی من گذاشتند.
خانم رویا سلیمانی
خریدار آپارتمان
به نظرم یکی از مهمترین ویژگی شرکت بین المللی آرکا همراهی دلسوزانه تا رسیدن به نتیجه هست و به خاطر مهارت، دانش و تجربه تیم شما بود که من بدون هیچ مشکلی اقامت دائم گرفتم و قطعا مجموعه شما رو به دوستام معرفی می کنم.
مسعود پیراهن سیاه
خریدار آپارتمان
من با کمک آرکا ملک اقساطی در ترکیه خریدم آقای غوغا بسیار پیگیر و دلسوزانه با بنده همکاری کردند و همچنان با من در ارتباط هستند به نظرم همراهی و صبوری تا مرحله انتقال سند نقطه قوت این مجموعه است امیدوارم هر روز موفق تر باشند.

درخواست مشاوره
جهت مشارکت در ساخت در ترکیه

فرم را پر کنید تا مشاوران‌ما

با شما تماس بگیرند.

مقایسه پروژه‌ها