Your search results

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه چگونه است؟

شما میتوانید با توجه به زمینه فعالیت های خود و‌ با در نظر گرفتن میزان سرمایه گذاری، شرکت تجاری خود را از طریق وکلای مجرب ما در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت کنید. برای این موضوع شما نیاز به استخدام یک شخص مجرب در امور مالی دارید که این فرد در قانون ترکیه مشاور مالی نام دارد. ما گزینه های معتبر و با سابقه مفید و ارزشمند را برای شما فراهم می‌کنیم که از معتبرترین مشاوران مالی در استانبول ترکیه هستند.

میزان حقوق دریافتی این افراد ماهیانه بین 800 تا 1400 لیر متفاوت و بستگی به وسعت عملکرد و محدوده فعالیت شرکت شما دارد. تهیه گزارش‌ها مالی سود و زیان می بایست هر ماه توسط مشاور مالی به اداره مالیات گزارش شود. شما طبق قانون تجارت در ترکیه وکالت رسمی کاری به مالی مشاور خود تنفیذ و‌کلیه مراجعات برعهده وی خواهد بود.

هزینه ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی معتبر پیرو ثبت شرکت تجاری در شرکت بین المللی آرکا 30 هزار لیر می‌باشد که در مدت زمان دو تا چهار روز کلیه مراحل افتتاح انجام خواهد شد.

شما برای اعلام آدرس قانونی خود نیاز به یک آفیس دارید که این موضوع نیز توسط دپارتمان اجاره شرکت در گروه آرکا براحتی انجام پذیر خواهد بود. بعداز افتتاح شرکت از اداره مالیات شرکت‌های تجاری جهت بازدید به شما مراجعه وپس از تائید محل، فعالیت رسمی شما آغاز خواهد شد.

موارد مهم در ثبت شرکت در ترکیه

با توجه به تبلیغات گسترده در فضای اینترنت در خصوص ثبت شرکت و عدم داشتن تخصص، آیا می‌دانید چنانچه خارج از موارد تخصص شما اقدام به ثبت شرکت نمایید با چه مشکلاتی روبرو خواهید شد؟

گروه وکلای ما در آرکا با سابقه حداقل 15سال در خصوص ثبت شرکت و سرمایه گذاری از تخصص خود در پروسه ثبت شرکت استفاده می نمایند.

شرکت مورد ثبت در درجه اول باید دارای مشاور مالی معتبر و متخصص در امور تجارت و قوانین ترکیه باشد.

تعیین میزان تعیین سهام و سرمایه شرکت در رتبه بندی شرکت نقش بسیار مهمی دارد. شما اگر بدون در نظر گرفتن تخصص اقدام به ثبت شرکت نمایید در روند تجارت خود بدلیل عدم مکفی بودن سرمایه شرکت دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد.

اعلام گزارش‌های سود و زیان و در کل اعلام گزارش‌ها مالی ماهیانه در تعهد مشاوران مالی شما می باشد.

تغییر در اساسنامه، مفاد و موضوعات فعالیت شرکت و اخذ کارت بازرگانی ترکیه همگی باید بدست فردی متخصص انجام گردد.

برای مشاوره می توانید از طریق چت آنلاین یا شماره واتس اپ زیر با ما در ارتباط باشید

00905348861236

نظرات مشتریان

رایان برزو
خریدار آپارتمان
وقتی قصد مهاجرت داریم از مسائل زیادی بی اطلاع هستیم و به نظرم تو این مسیر نیاز به تجربیات گروه های متخصص داریم ، شرکت آرکا کمک های زیادی به من کردند و گزینه هایی که به شرایط من نزدیکتر بود صادقانه پیش روی من گذاشتند.
خانم رویا سلیمانی
خریدار آپارتمان
به نظرم یکی از مهمترین ویژگی شرکت بین المللی آرکا همراهی دلسوزانه تا رسیدن به نتیجه هست و به خاطر مهارت، دانش و تجربه تیم شما بود که من بدون هیچ مشکلی اقامت دائم گرفتم و قطعا مجموعه شما رو به دوستام معرفی می کنم.
مسعود پیراهن سیاه
خریدار آپارتمان
من با کمک آرکا ملک اقساطی در ترکیه خریدم آقای غوغا بسیار پیگیر و دلسوزانه با بنده همکاری کردند و همچنان با من در ارتباط هستند به نظرم همراهی و صبوری تا مرحله انتقال سند نقطه قوت این مجموعه است امیدوارم هر روز موفق تر باشند.

درخواست مشاوره
جهت ثبت شرکت در ترکیه

فرم را پر کنید تا مشاوران‌ما

با شما تماس بگیرند.

پرسش‌های متداول

سولات پرتکرار جهت ثبت شرکت در ترکیه

در ترکیه برای راه‌اندازی هر نوع کسب و کار حتی مغازه نیاز به ثبت شرکت می باشد، ثبت شرکت حتی با یک نفر نیز امکان‌پذیر است.

به علت وجود مناطق آزاد در ترکیه و ارتباط و نزدیکی با کشور ایران و اقتصاد آزاد، ترکیه بستر مناسبی جهت تجارت می باشد.

برای شروع فرآیند ثبت شرکت در ابتدا مؤسسین شرکت به یک وکیل جهت انجام امور اداری وکالت میدهند ، پس از طی مراحل اداری برای امضا نهایی به اعضا اتاق تجارت و بازرگانی ترکیه مراجعه کرده ثبت شرکت نهایی خواهد شد کل این پروسه بین یک هفته تا ده روز زمان خواهد برد.

هزینه های قطعی هر شرکت شامل اجاره محل شرکت و حقوق ماهیانه  به فردی ترک که در ترکیه مالی مشاور نامیده می شود می باشد. هزینه مکان شرکت بستگی به نوع مکان و وسعت و منطقه ای که در آن واقع شده قابل تغییر می باشد، اما هزینه مشاور مالی بین 1500 تا 3000 لیر بسته به هر شخص متفاوت است.مالیات در ترکیه بسته به مقدار کارکرد می باشد ، مالیات بر درآمد بر اساس فاکتور های خرید و فروش هر شرکت محاسبه میگرددو این امر و تمامی گزارش‌های فصلی و سالیانه توسط مشاور مالی به اداره دارایی تحویل داده می شود.

شما با ثبت شرکت تنها مجاز به کارکردن در حوزه فعالیتی که در اساسنامه ذکر شده می‌باشید و این به معنای اقامت کاری نیست، شما باید یک نوع اقامت علاوه بر ثبت شرکت برای سکونت در کشور ترکیه داشته باشید. چنانچه 5 نفر تبعه ترک به صورت واقعی در شرکت شما مشغول به کار شوند و شما برای آنها ماهیانه بیمه در نظر بگیرید، می توانید درخواست اجازه کار بدهید که کارت فیروزه ای رنگ به شما داده می شود تا اجازه اقامت در کشور ترکیه بگیرید.

بله حضور اعضا شرکت برای دادن وکالت به وکیل، جهت انجام امور ثبت شرکت الزامی می باشد و از آن پس وکیل کل پروسه را پیگیری کرده و شرکت ثبت شده را به اعضای آن تحویل می دهد.

هزینه ثبت شرکت در ترکیه بین 1500 تا 2000 دلار می باشد و سرمایه اولی هر شرکت بسته به نوع فعالیت می تواند متغیر باشد، اما حداقل سرمایه یک شرکت برای ثبت آن 200 هزار لیر می باشد.

مقایسه پروژه‌ها