Your search results

اخذ اقامت در ترکیه

انواع اقامت در ترکیه:

اقامت سرمایه گذاری:

شما تا هر سقف خریدی از 75 هزار دلار به بالا می
توانید این نوع اقامت را از طریق وکلای مجرب شرکت بین المللی  آرکا اخذ کنید و تا زمانی که سند مالکیت بنام
شما باقی باشد این اقامت تمدید خواهد شد
.

اقامت از طریق خرید ملک:

شما می‌توانید با خرید و مالکیت یک سوئیت به مبلغ حداقل 75 هزار دلار، از طریق وکلای گروه آرکا اقامت سرمایه گذاری را در کشور ترکیه و شهر استانبول اخذ نمایید. شروع قیمت های ما در آپارتمانهای یک خوابه 100.000 دلار می‌باشد که پروسه کاری جهت خرید شما از سه روز تا یک هفته زمان خواهد برد. سند قطعی مالکیت بنام شما انتقال قطعی خواهد یافت و پروسه اخذ اقامت شما آغاز و در نهایت بین 45 روز تا 3 ماه کارت اقامت برای شما صادر خواهد شد. باید توجه داشت که شما می‌توانید با حداقل سرمایه گذاری اقامت خود را اخذ و واحد خریداری شده را با عقد قرارداد اجاره واگذار و واحد مورد انتخاب خود را اجاره کنید. این روش برای کسانی توصیه می‌شود که قصد سرمایه گذاری کمتری را در شهر استانبول دارند.

باید توجه داشت که اخذ اقامت از طریق خرید املاک نه تنها در ترکیه بلکه در تمامی کشورهای دنیا مطمئن ترین راه دست یابی به اقامت آن کشور خواهد بود.

اقامت دائم یا کسب حق شهروندی:

اخذ شهروندی کشور ترکیه با خرید و سرمایه گذاری در حوزه املاک به مبلغ حداقل 400.000 دلار امکان‌پذیر می باشد.پس از کارشناسی ملک مورد نظر و طی کردن مراحل خرید و اخذ سند،وکلای ترک مجرب ما پروسه دریافت شهروندی ترکیه را برای خانواده شما آغاز می کند. این پروسه 3 تا 6 ماه زمان خواهد برد.

مزایای اخذ اقامت ترکیه

افتتاح حساب بانکی:

طبق قوانین بانکی و با توجه به سخت گیری های افتتاح حساب برای اشخاص ایرانی ،کشور ترکیه فقط به دارندگان سند مالکیت حساب معتبر بانکی اعطا می‌کند .گروه ما با توجه به این موضوع پس از خرید ملک مورد نظر شما اقدام به افتتاح حساب بانکی معتبر بنام شما می نماید که این حساب بلافاصله فعال و کارت بانکی خود را دریافت خواهید کرد

بسیاری از دوستان تمایل دارند پیرو خرید واحد مسکونی و یا سرمایه گذاری خود سپرده بانکی با دریافت بهره نیز داشته باشند. به طور مثال سود سپرده بانکی در بانک زراعت ترکیه بر مبنای تورم ترکیه محاسبه میگردد  و برای سپرده  لیری 21.5% سالیانه می باشد. بعنوان مثال برای هر یکصد هزار لیر پس از کسر مالیات،ماهیانه 1753 لیر پرداخت میگردد توجه داشته باشید معمولا واریز سود در ترکیه بین 30تا 35روز می‌باشد. چنانچه شما زودتر از تاریخ سررسید خود قصد بستن سپرده خود را داشته باشید قطعا ضرر و زیان شما توسط بانک محاسبه و از اصل سپرده تان کسر خواهد شد. حساب افتتاح شده توسط گروه آرکا برای شما حساب سرمایه گذاری در شعب معتبر خواهد بود که بصورت لیر، دلار و یورو افتتاح می‌شود و شما میتوانید از صرافی های معتبر از هر نقطه از دنیا وجوه خود را بصورت حواله  به حسابتان ارسال نمایید. موبایل بانک فعال به شما توسط بانک تحویل و‌نصب میگردد و کلیه قبوض و پرداختی های خود را میتوانید بصورت اتوماتیک تعریف و انجام دهید.

برای دیدن پروژه های استانبول روی لینک زیر کلیک کنید

برای مشاوره می توانید از طریق چت آنلاین یا شماره واتس اپ زیر با ما در ارتباط باشید

00905348861236

نظرات مشتریان

رایان برزو
خریدار آپارتمان
وقتی قصد مهاجرت داریم از مسائل زیادی بی اطلاع هستیم و به نظرم تو این مسیر نیاز به تجربیات گروه های متخصص داریم ، شرکت آرکا کمک های زیادی به من کردند و گزینه هایی که به شرایط من نزدیکتر بود صادقانه پیش روی من گذاشتند.
خانم رویا سلیمانی
خریدار آپارتمان
به نظرم یکی از مهمترین ویژگی شرکت بین المللی آرکا همراهی دلسوزانه تا رسیدن به نتیجه هست و به خاطر مهارت، دانش و تجربه تیم شما بود که من بدون هیچ مشکلی اقامت دائم گرفتم و قطعا مجموعه شما رو به دوستام معرفی می کنم.
مسعود پیراهن سیاه
خریدار آپارتمان
من با کمک آرکا ملک اقساطی در ترکیه خریدم آقای غوغا بسیار پیگیر و دلسوزانه با بنده همکاری کردند و همچنان با من در ارتباط هستند به نظرم همراهی و صبوری تا مرحله انتقال سند نقطه قوت این مجموعه است امیدوارم هر روز موفق تر باشند.

درخواست مشاوره
جهت اخذ اقامت در ترکیه

فرم را پر کنید تا مشاوران‌ما

با شما تماس بگیرند.

پرسش‌های متداول

سولات پرتکرار جهت اخذ اقامت ترکیه

این نوع اقامت همان اقامتِ از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک می باشد که پس از انتقال سند با ارائه مدارک مورد نیاز به اداره مهاجرت ترکیه، قابل اخذ می باشد.

این نوع اقامت از طریق خرید ملک، تحصیلی و توریستی قابل دریافت می باشد. طبق قوانین جدید اقامت توریستی (صرفا با اجاره یک ملک دیگر تقریبا امکان‌پذیر نمی باشد) بسته به نوع اقامت مدارک مورد نیاز به اداره مهاجرت ارائه می شود.

از طریق خرید ملک با حداقل 75000 دلار

از طریق تحصیلی با حداقل 3000 دلار

و برای اقامت توریستی برای هر نفر حدود 8000 لیر هزینه خواهد داشت.

خیر، زیرا طبق قانون بایستی در آن خانه اقامت داشته باشید و نفوس و آدرس ثبتی باید با همان خانه مطابقت داشته باشد.

برای اخذ شهروندی حداقل 400 هزار دلار و برای اقامت سرمابه گذاری حداقل 75 هزار دلار باید ملک خریداری شود.

بله شخص متقاضی بعد از فروش آپارتمان، باید به اداره مهاجرت فروش ملک خود را اعلام نموده و تیپ اقامتی خود را تغییر دهد.

در صورتی که ملک دیگری خریداری شود و تمدید اقامت بروی ملک جدید اقدام شود باطل نخواهد شد.

بله با اخذ وکالت می‌توانید ملک مورد نظر خود را خریداری  و سند آن را انتقال دهید.

مقایسه پروژه‌ها