ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

 

شما میتوانید با توجه به زمینه فعالیت های خود و‌ با در نظر گرفتن میزان سرمایه گذاری، شرکت تجاری خود را از طریق وکلای مجرب ما در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت کنید. برای این موضوع شما نیاز به استخدام یک شخص مجرب در امور مالی دارید که این فرد در قانون ترکیه مشاور مالی نام دارد . ما گزینه های معتبر و با سابقه مفید و ارزشمند را برای شما فراهم می‌کنیم که از معتبرترین مشاوران مالی در استانبول ترکیه هستند.

میزان حقوق دریافتی این افراد ماهیانه بین 800 تا 1400 لیر متفاوت و بستگی به وسعت عملکرد و محدوده فعالیت شرکت شما دارد. تهیه گزارشات مالی سود و زیان می بایست هر ماه توسط مشاور مالی به اداره مالیات گزارش شود. شما طبق قانون تجارت در ترکیه وکالت رسمی کاری به مالی مشاور خود تنفیذ و‌کلیه مراجعات برعهده وی خواهد بود ‌

هزینه ثبت شرکت معتبر و افتتاح حساب بانکی معتبر پیرو ثبت شرکت تجاری در گروه املاک آرکا 20 هزار لیر می‌باشد که در مدت زمان دو تا چهار روز کلیه مراحل افتتاح انجام خواهد شد.

شما برای اعلام آدرس قانونی خود نیاز به یک آفیس دارید که این موضوع نیز توسط دپارتمان اجاره شرکت در گروه آرکا براحتی انجام پذیر خواهد بود. بعداز افتتاح شرکت از اداره مالیات شرکت‌های تجاری جهت بازدید به شما مراجعه و فعالیت رسمی شما آغاز خواهد شد.

موارد مهم در ثبت شرکت :

با توجه به تبلیغات گسترده در فضای اینترنت در خصوص ثبت شرکت و عدم داشتن تخصص آیا میدانید چنانچه خارج از موارد تخصص شما اقدام به ثبت شرکت نمایید با چه مشکلاتی روبرو خواهید شد ؟

گروه وکلای ما در آرکا با سابقه حداقل 15سال در خصوص ثبت شرکت و سرمایه گذاری از تخصص خود در پروسه ثبت شرکت استفاده می نمایند.

 

شرکت مورد ثبت در درجه اول باید دارای مشاور مالی معتبر و متخصص در امور تجارت و قوانین ترکیه باشد.

 

میزان تعیین سهام و سرمایه شرکت در رتبه بندی شرکت نقش بسیار مهمی دارد. شما اگر بدون در نظر گرفتن تخصص اقدام به ثبت شرکت نمایید در روال تجارت خود بدلیل عدم مکفی بودن سرمایه شرکت دچار مشکلات عدیده ای خواهید شد.

 

اعلام گزارشات سود و زیان و در کل اعلام گزارشات مالی ماهیانه در تعهد این افراد می باشد.

 

تغییر در اساسنامه، مفاد و موضوعات فعالیت شرکت و اخذ کارت بازرگانی ترکیه همگی باید بدست فردی متخصص انجام گردد.

فرم درخواست مشاوره :
1-arka-logo-asaran-98-08
شرکت بین المللی آرکا
×