Your search results

معرفی سایت‌های کاریابی کشور ترکیه

نوشته شده توسط Parisa در تاریخ 10/08/2023
0
معرفی سایت‌های کاریابی کشور ترکیه

کسانی که برای اولین بار دنبال کار میگردند، اولین محلی که به ذهنشان می رسد،  سایت (www.iskur.gov.tr) است. فقط این سایت که یک سایت دولتی هست، به اندازه رقبای خود فرصت های کاری ارائه نمیدهد. ولی با اینحال هر شهروند ترک جویای کار، حتما در این سایت عضو شده است.

معرفی سایت‌های کاریابی کشور ترکیه


بدون شک معروف ترین سایت کاریابی ترکیه (www.kariyer.net) است. در این سایت، شما  برای نوشتن یک سی وی خوب و قوی هدایت می شوید، همچنین مصاحبه با افراد معروف، داستان موفقیت هایشان و همچنین رقابت های مختلف را میتوانید در این سایت پیدا کنید.

(www.eleman.net) یکی از سایت های کاریابی ترکیه برای کسانی است که به دنبال کارمند هستند. این وبسایت که در حال توسعه می باشد بیشتر، اصناف و کسب و کار های کوچک را مورد هدف قرار داده است. تامین نیروی کار ساده برای کسب و کار کوچک، کارگاهها و اصناف.

بعد از عضویت در سایت (www.xing.com) شما به جای افزایش کاربر، برای کسب و کار خود استراژدی چیده و تلاش می کنید. شما می توانید اعضاء شرکتی که می خواهید کار کنید تا آنها به شما توصیه دهند و سفارش شما را بکنند.

برای کسانی که به دنبال شغل جدید هستند یکی از سایت های کاریابی ترکیه که از سایت های قدیمی در این زمینه است (www.yenibiris.com) نام دارد. برا اساس شهر، بر اساس رشته تحصیلی و سایر فیلد ها هم کارفرما هم کارجو می تواند براحتی به آگهی مورد نظر دست پیدا کند.

لیست برخی از سایت های کاریابی ترکیه:

ELEMANONLINE.COM.TR

SECRETCV.COM

LINKEDIN.CON/TR

KAREYERZIRVESI.COM

EASYEXPAT.COM

EXPAT.COM

TEACHAWAY.CO

 

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقایسه پروژه‌ها